HAKKIMIZDA

  • BİZ KİMİZ?

    AKO Bilişim 2007 yılından bu yana donanım ve yazılım çözümleri sunan, verimlilik ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiş Türkiye'nin lider yazılım firmalarından biridir. Her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirecek kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

  • NE YAPARIZ?

    Her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme süreci için tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi, sektörel yazılımlar, iş zekâsı ve e-Devlet uygulamaları gibi hizmetler, ana faaliyet alanlarımızdır.

  • İŞ KÜLTÜRÜMÜZ

    Kendimizi “verimlilik şirketi” olarak tanımlıyoruz. İşletmelerin çağdaş yönetim ilkelerine uygun biçimde yapılanmasını, süreçlerini uluslararası standartlar doğrultusunda yöneterek verimlilik ve kârlılığını artırmasını sağlayan çözümler üretiyoruz. 

Misyon

Şirketler için özel ve modüler yazılım çözümünde; yenilikçi, çağdaş ve teknolojik ürünler üreten, çevreye duyarlı ve toplumsal sorumluluk bilinci yüksek; özellikle erp, kobi, perakende mağazacılık, otomotiv sektöründe bulunan kuruluşlara özel projeler ve çözümler sunmaktadır.

Vizyon

AKO Bilişim, işletmelerin kendilerini yenileyerek rekabetçi olabilmeleri ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri, düşük maliyet ve kısa zamanda geliştirip sunabilmeleri için inovasyon yönetimi ve ilgili alanlarda çözüm ve hizmetleri sunmaktadır.

Deneyim

2007 yılından günümüze, birçok farklı sektörde ilk 500 içinde olan kurumsal müşterilerimize yazılım ve donanım alanlarında destek vermekten gurur duyuyoruz.

Screenshot

UÇTAN UCA VERİMLİLİK

Başladığımız her projeyi verimlilik ilkesi çerçevesinde şekillendirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyoruz.

Ürettiğimiz akıllı yazılım ve donanım çözümleri sahip olduğunuz çalışan ve makina sayısını arttırmadan, üretim kapasitenizi birkaç katına çıkartacak şekilde tasarlanacaktır. Bu şekilde sahip olduğunuz akıllı iş modeli ile sisteminizi anlık olarak istekleriniz doğrultusunda takip edebilecek, daha fazla ciro yapacak ve verimliliğinizi arttıracaksınız.

Ürettiğimiz yazılımsal ve donanımsal çözümler, sektöre bağlı olarak zaman içerisinde yazılım ve donanım maliyetini çıkaracağına AKO Bilişim olarak garanti veriyoruz.


İLETİŞİM
Background Image

4,000+

FAZLA KİŞİ AKO BİLİŞİM YAZILIMI KULLANIYOR

Güven

VERİMLİ İŞLETME + MUTLU MÜŞTERİ

Sistem Çözümlerine mi ihtiyacınız var?

HİZMETLERİMİZ
demo TALEBİ

BAZI REFERANSLARIMIZ