Background

Hizmetlerimiz

İhtiyacınıza yönelik akıllı ve inovatif çözümler.

Sektörel Yazılımlar

2007 yılından bu güne birçok sektörde 1000'den fazla müşterimize,

Operasyonel Kiralama Yazılımları, Leasing Yazılımları, Teknik Servis Yönetimi, Fotokopi Servis Yönetimi, Medikal Servis Yönetimi, Perakende Satış, Taksitli Satış Yönetimi, Oto Servis Yönetimi, İş Makinaları Servis Yönetimi, Site Yönetimi, Döküman Yönetim Sistemleri, İnsan Kaynakları Yönetimi, Depo Yönetim Sistemi, Bakım Yönetim Sistemi, Arşiv Yönetim Sistemi, Envanter Yönetimi, Ceviri Ofisi İş Süreç Yönetimi, İş Akış Yazılımları ve daha birçok sektöre özel anahtar çözümleri sunmaktayız.


ÖZEL YAZILIMLAR

İşletmelerin tüm iş süreçlerinde uçtan uca verimlilik ve etkin bir maliyet yönetimi gerçekleştirme fırsatı sunan Özel Yazılım çözümlerimiz, rekabet odaklı kurumların yerel ve uluslararası standartlara uyum sağlamasını kolaylaştırırken, güncel mevzuatlar ile gündeme gelen değişiklikler için de hazır bir altyapı sunmaktadır.

Tamamen size özel ve son teknoloji yazılım platformları ile uctan uca iş geliştirme modellerini, iş süreçlerinize sistem mühendisliği çerçevesinde uyguluyoruz. Verimlilik temelli değişim modeli ile tüm sisteminizi kurguluyoruz.

İş Zekası Yazılımları

Zaman içinde giderek artan veri ve bu verinin analizine yönelik araçlar, iş zekâsı kavramını işletmelerin geleceğini planlamaları için çok daha önemli hale getirdi.

Çevik yazılımlar ve verilerin doğrudan bellek içinde analizine izin veren teknolojiler, şirketlerin kurumsal belleğini oluşturan ve hızla çoğalan verinin çok daha hızlı ve tutarlı bir şekilde anlam kazanmasına yardımcı oluyor. Böylece şirketler sahip oldukları veriyi karar süreçlerine yön veren, gelecek stratejilerini ortaya koyan, anlamlı aksiyonlara dönüştürebiliyor. İş Zekası çözümlerimiz ile büyük veriler sorun olmaktan çıkıyor.

İŞ YAZILIMLARI

Muhasebe ve Finans Yönetimi, Üretim Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Proje Yönetimi, Bakım Yönetimi, Varlık Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Talep Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Dış Ticaret, İş Zekası ve İnsan Kaynakları gibi bir işletmenin sahip olabileceği tüm fonksiyonları ve müşterilerden tedarikçilere tüm ekosistemi başarıyla yönetme becerisine ve gelişmiş entegrasyon özelliklerine sahip ERP çözümlerimiz, tüm kurumsal bilgi, işlem ve süreçlerin, yönetilmesini ve denetlenmesini sağlamaktadır.


SaaS Çözümlerİmİz

Yazılımın servis olarak sunulması şeklinde çevirebileceğimiz SaaS, ihtiyaç duyulan bir yazılımın lisanslama ve altyapı satın alma maliyetlerine girilmeden bir hizmet olarak yazılımın internet üzerinden kullanılmasına fırsat veren bir iş modelidir. Bu şekilde ihtiyaçlar çok düşük maliyetlerle karşılanabilir. Donanım, lisanslama, kurulum, yedekleme, güvenlik, iletişim ve güncelleme maliyetleri için ilave bir ücret ödenmez. Kullanılan kaynak ve süre kadar ücret ödemesi olması ve ihtiyaçların artması ile ölçeklenebilir bir altyapı sayesinde kaynak israfına yol açmaz.Müşterilerimiz her türlü yenilik ve geliştirmelerden hızlı ve etkin biçimde faydalanma imkânı sağlar.

MOBİL YAZILIMLAR

İletişim teknolojileri (telefon,internet vs.) coğrafi sınırları anlamsız hale getirmiştir. Her türlü bilgi her noktada ulaşılabilir durumdadır.Bilgini ulaşılabirliği Standartları sürekli arttırmakta ve rekabeti sertleşmektedir.

Küresel pazarda var olmak isteyen firmalar sürekli inovasyonlarla maliyetleri azaltmalı, ürün ve hizmetlerini daha hızlı sunmalı, müşteri neredeyse oraya taşımalıdır.Sınırsız hareket kabiliyeti gerektiren iş dünyasının bu yeni kuralları Mobil Çözümlerimiz ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.


Daha detaylı bilgi için bize ulaşın!

İLETİŞİM